Standardy

Podlahy

Příroda je ten nejšikovnější designér. Proto je v každém interiéru pravá dřevěná podlaha Lamett OSLO 190.

Dveře

Prémiové interiérové dveře SAPELI od podlahy až ke stropu ještě více umocňují velkorysé řešení interiéru. Povrchová úprava 60% lesk a skryté hliníkové zárubně firmy M&T tento luxus dále akcentují.

Varianta STANDARD nabízí bílé dveře s kvalitním kováním rovněž firmy M&T, typu Maximal.

V DELUXE variantě se můžete kochat tónováním dveří do barvy výmalby s osazením jedinečnou skleněnou klikou typu NORA od české firmy HOLAR.

Okna a žaluzie

S ohromnými okny od podlahy ke stropu se prostor vašeho bydlení rozlije přímo do pestrého zeleného údolí. Část se dá otevřít, a vám se tak otevře pohodlný přístup na balkon. Hliníkové rámy jsou zaskleny čirým izolačním trojsklem a doplněny o přípravu na venkovní žaluzie.

Koupelny

Začínejte svůj den stylově. Čistý a precizovaný design koupelen a toalet značky Catalano v sobě spojuje čisté linie s funkčností. Chromové baterie Citterio od značky Axor a bidety nebo bidetové spršky jsou samozřejmostí. K tomu navíc v některých bytech luxusní volně stojící vana značky RAVAK.

Obklady a dlažby

Ani zde jsme nešetřili. Kochejte se každý den obklady a dlažbou ve stylu mramoru společně s nárožím v provedení kamenického rohu.

Kuchyně

Realizujte své gastronomické ambice v pohádkové kuchyni POLIFORM s bílými dvířky v hlubokém sametovém matu. U varianty DELUXE pak počítejte s provedením v přírodních barvách a desku z kompozitního kamene.

Tento svatostánek chutí, vůní a barev je vybavený luxusními bateriemi s vysoce výkonným vodním filtrem spolu s chladičem a výrobníkem perlivé vody. Pro skutečné pohodlí vám jsou k dispozici šikovní pomocníci – precizní spotřebiče značky MIELE nebo Gaggenau.

Světla

Vaše bydlení prosvítí bezrámečková vestavěná svítidla značky FLOS nebo HALLA. Ty naleznete v prostorách domu, kuchyních, koupelnách a chodbách bytů.

Výtah

Mysleli jsme skutečně na každý detail. Dokonce i výtahy firmy KONE jsou opatřené kombinací obkladu z betonových desek od firmy Gravelli a dřevěných panelů z dubu mořeného do odstínu cedru

Sofistikované bydlení

Rezidence není luxusní pouze vzhledem. Pod ušlechtilými povrchy naleznete systém Loxone SMART HOME. Díky němu budete mít celou domácnost na povel tlačítek a LCD panelu, webového prohlížeče nebo vašeho chytrého telefonu. Naprogramujte si denní režim a starejte se už jen o své nejbližší.

Poslouchat vás budou i světla. Můžete měnit intenzitu, barvy a různé zdroje podle nálady. Inteligentní domácnost zvládne ovládat všechny běžně dostupné typy světel od klasické žárovky přes barevné LED pásky až po zářivky.

O vaše bezpečí se postarají pohybové a magnetické senzory, detektor úniku vody a detektor kouře. Bezpečnostní systém zvládne napodobit vaše přítomnost a nastavit tísňové tlačítko, které v případě nouze okamžitě zavolá pomoc.

Nabíjení elektromobilů

Dům nabízí možnost auto nabíječky značky Innogy typu inoggy eBox smart, která vaše vozidlo dokáže dobít za 60 minut.